Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bojová Strategie

13. 4. 2009

Jak je budeme porcovat, přátelé?

Zde bych rád probral všechny naše výhody a nevýhody, které jsme si svou filozofií, kostýmy, hodnostmi atd., stihli stvořit.

Poté z toho vyčleníme alespoň několik zásad, kterými se budeme v poli řídit a všichni se na ně budou moci spolehnout. Tím budeme oproti běžným LARPovým jednotkám moci předvídat situaci a tedy celkově fungovat efektivněji při pobíjení, dobíjení, bránění, hledání nebo třeba kradení...

Od každého z vás očekávám smysluplný návrh svého vlastního bojového stylu, aby všichni mohli předvídat pohyby své vlastní jednotky.

 

Walor Mighty

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tak tik ci tik tak?

(Mac Rai, 15. 4. 2009 10:27)

dve zbrane, berzeker, aspirujici konduktor, vyzvedy at uz v duchu takticko terennim, ci diplomaticko informacnim.pro rychlost nosim ,,jen´´ pistol a sve chladne. este uvidim co vyrobim. Snad semi na akci svou aktivitou podari vybehat rank toxin a naslednym zkoumanim povysit v toxoligii dale za metafyzicke hranice abych mohl sve padle druhy krisit radnimi driaky jako na ff2 a byt tak radnym apatikem naseho klanu.

Kdo další?

(Walor, 13. 4. 2009 20:58)

Vyborne! Jen tak dal... i ostatni.
Moje postava je Cerberos/Prefect tzn:

1. V boji - se svými 2 zbraněmi se snažím dostat co nejrychleji k nejbližšímu + spíše k rychleji zničitelnému cíli.(ty tuhé bych nechal Durotům) Čím víc lehkých cílů tím lépe mohu využít 2 zbraně.

2. Mezi přímým bojem - Terénní a questové (od Conduktorů očekávam dobrou mapovou připravenost a terénní informační scshopnost) připomínky zpracuji a jsem schopen jasně určit další rozkazy, popř. kontakuji Majorku(čehož by měl být schopen i Condukor)

3. Mimo Boj - Schopen plného velení, bez jiných přímých rozkazů. V bojové/krizové situaci možnost měnit Přímé rozkazy. (z pozice Prefecta - zneužití bráno samozřejmě jako zrada)

Tákže..

(Henry Thorn aka Sybrakos, 13. 4. 2009 19:14)

Já jsem Tacticus/Conductor,to znamená,že střílím a zkoumám technologie.

1.Vlastním sniperku s puškohledem a díky tomu mohu nepřítele zasáhnout z mnohem větší dálky než obyčejně.Tím mohu krýt své bratry Runnery,kteří používají chladné zbraně.-Tactisus.

2.Jakmile Runneři získají jakýmkoliv způsobem nějaký tech,můžou ho přinést třeba mne a já jako Gunner tacticus ho uschovám u sebe po dobu přesunu na základnu.Runneři kolem mne utvoří ochranný kruh a já tak budu mít kolem sebe palebný prostor.